Ваш кошик 0

Про компанію

ECO-friendly - виробник одноразових паперових соломинок в Україні

Паперові соломинки для напоїв - це новий еко-тренд у сучасному світі, де людство рухається в бік екологічності. Паперові соломинкі не тільки безпечні для навколишнього середовища та оточуючих, але це й незмінний атрибут, який підкреслить оригінальність Вашого напою.

Наявність різноманітної палітри кольорів зробить Ваш напій по-справжньому індивідуальним. 

Якщо Ви є власником кав'ярні, ресторану чи кафе, паперові соломинки підкреслять статус Вашого закладу та покажуть його відвідувачам, що Вам не байдуже майбутнє нашої планети.

Швидка доставка не змусить Вас довго чекати. Постійна наявність товару на складі.

Ціни від виробника. Оскільки ми є виробниками паперових соломинок в Україні, ми можемо надати Вам найкращу ціну на ринку на сьогоднішній день, та індивідуально підійти до ціноутворення при замовленні нашої продукції.

Співпраця з дистрибуцією, HoReca, мережами магазинів, кав'ярень тощо. 

Знижки при гуртових замовленнях.

Індивідуальне брендування під Ваш заклад чи компанію.

Основні напрямки роботи

Виготовлення паперових соломинок

Наша компанія займається виготовленням паперових соломинок в Україні тому Ви не будете витрачати зайві кошти на доставку з інших країн . Ви можете зробити замовлення відразу на нашому виробництві та без посередників.

Індивідуальне брендування соломинок

Наша компанія має можливість індивідуально упаковувати кожну соломинку на замовлення з нанесенням логотипу на та назви Вашого закладу або компанії.

Співпраця з ресторанами, кав'ярнями, кафе-барами, HoReca, дистрибуцією

Співпрацюємо з ресторанами, кав'ярнями, кафе-барами, HoReca, дистрибуцією, мережами супермаректів. Оптові ціни та індивідуальний підхід до ціноутворення.

Написати нам